Bu oturumuzdaki site inceleme grafiğiniz,12%
Yiğithan Doğan, E-Ticaret Organizasyonu ve Digital Marketing Yöneticisi

2016 Moda İnteraktifin yanında e-ticaret faaliyetlerini ayırarak e-ticaretsitesi.org platformuyla birlikte Moda E-Ticaret’i kurdu. Firmalara e-ticaret konularında uzman danışmanlık, yazılım, tasarım alt yapı ve dijital marketing üzerine, Adwords, Analytics yönetimi, Facebook ve diğer mecra reklamları üzerine hizmetler veriyor.
2016 Eskişehir de tekstil üzerine bir firmanın e-ticaret sistemlerini kurdu ve yönetimini, strartup’ını sağladı.
2015 Eskişehir de Lampbada.com, Botayakkabi.com gibi e-ticaret sitelerini yönetti, Moda İnteraktif ile dijital marketing faaliyetlerini yürüttü ve interaktif iş yönetimi yaptı.
2014 E-Ticaret operasyonları üzerine çalışmalar ve iş geliştirmelerine devam etti. Web yazılım üzerine dönemsel olarak çalışmalarını yürüttü, özel bir firmada web projelerini geliştirdi. E-Ticaret üzerine çalışmaları oldu web servis – sanalpos sistemleri üzerine çalışmalar yaptı.
2013 İstanbul da Moda interaktif faaliyetleri, web yazılımı ve e-ticaret sistemleri üzerine çalışmalar yaptı.
2012 İstanbul da Moda İnteraktif Ajansının kuruluşunu yaptı, interaktif faaliyetler, reklam, web site, e-ticaret siteleri ve bu konularda eğitim, destek ve hizmetler vermeye başladı.
2012 İstanbul da İlk yarısında Yargıcı Konfeksiyon firmasında yazılım, e-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlama altyapıları geliştirme üzerine görev aldı.
2011 Eskişehir de reklam ajansı yöneticiliği yaparak interaktif işler koordinasyonunu sağladı, web projeleri ve e-ticaret projeleri ve dijital pazaralama faaliyetleri üzerine çalıştı.
2008 - 2010 İstanbul leventte e-ticaret alt yapısı olan big-transaction bir sitenin sistem geliştirme, yazılım ve dijital faaliyetler sorumlusu olarak çalıştı.
2007 - 2008 Web tasarım, yazılım ve fotoğrafçılık üzerine çalıştı, reklam ajanslarında görev aldı.
2007 Anadolu üniversitesi İİBF, İşletme mezunu.
2005 Yılında web tasarım ve yazılım üzerine uzmanlık eğitimleri aldı, aynı yerde eğitmen olarak çalıştı.
2001 Yılında Lise Eğitimini Tamamladı. İlk Html kodunu ve web sitesini yazdı.